Gamyba

Penkios Kinnarps gamyklos Švedijoje, esančios Kinnarp’e, Skillingaryd’e, Vinslove, Tranase ir Jönköping’e, yra bene moderniausios ir efektyviausios visoje Europoje. Svarbiausia jų strategijos dalis - nuolatinis gamybos procesų tobulinimas. Tuo siekiama ne tik paspartinti produkcijos gamybą ir sutrumpinti produktų pristatymo klientui laikotarpį, bet ir patobulinti antrinio perdirbimo produktų panaudojimo galimybes.

 

Kinnarp‘o gamykla – tai centrinė ir pagrindinė kompanijos būstinė. Joje plėtojama medienos apdirbimo pramonė. Kinnarp‘e taip pat įsikūrusi ir didžiausia biuro baldų gamybos bazė, čia baldai yra sumontuojami ir iškeliauja į įvairiausias pasaulio šalis. Šis fabrikas užima 115,000m² gamybinio ploto, jame dirba apie 850 žmonių.

 

 

 

 

 

 

 

Jönköping’o gamykla gamina mechanizmus, skirtus Kinnarps darbo kėdėms bei stalams. Fabrikas turi 18,000m² gamybos plotą, jame dirba daugiau nei 150 žmonių.

Skillingaryd‘o gamykla plėtoja minkštų baldų gamybą. Šis fabrikas išsidėstęs 26,000m² gamybinėje zonoje, jame dirba daugiau nei 250 žmonių.