Architektai ir Kinnarps

KINNARPS baldų gamintojams ir pardavėjams visuomet labai svarbi profesionalų nuomonė. Architektai – tie žmonės, kurie mūsų baldų privalumus ir trūkumus gali įvertinti bene geriausiai, nes jų suprojektuotos erdvės ir tampa gyvybingais bei darbo šurmulio pilnais biurais. Tas gyvybingumas ypač priklauso, kokios darbo vietos bus sukurtos, kaip jose jausis žmonės, kurie čia praleis ištisas dienas.

Baldų funkcionalumas ir dizainas, galimybė įrengti įvairaus dydžio ir paskirties biurus, ergonomiškumas ir patogumas, formų įvairovė ir platus spalvų spektras – tai savybės, kurias KINNARPS biuro baldams dažniausiai priskiria architektai. Jie palankiai vertina KINNARPS pastangas klientams pateikti tik kokybiškus produktus ir galimybę biure jaustis puikiai kiekvieną dieną.

 

Architektai Gintė ir Saulius Pamerneckiai

  

APIE KINNARPS BALDUS:

- plati formų ir spalvų gama;

- naujausios technologijos;

- puiki ergonomika;

- lanksčios sistemos.

APIE ŽMONES:

- profesionali ir greita informacija;

- siūlomų baldų ir jų vidaus įrangos išmanymas;

- bendradarbiavimas su architektais ir užsakovais;

- įsiklausymas į pageidavimus ir galimybes;

- kantrybė ir lojalumas.

MALONU DIRBTI SU GERAIS BALDAIS IR GERAIS ŽMONĖMIS!


 

Architektas Gintaras Čaikauskas

„Architektūros linija“

 

Gerai žinoma biuro baldų kompanija KINNARPS žavi skandinaviškų tradicijų puoselėjimu ir kūrybingu tų tradicijų pritaikymu. Kompanijos ženklo nereikia pristatinėti, jis gerai žinomas visame pasaulyje. Puiku, kad ir Lietuvoje KINNARPS turi gana tvirtas pozicijas. Pasirenkantys KINNARPS baldus savo biurui žino, jog tai – aukščiausia kokybė.


 

Architektė Rūta Dambrauskaitė

„Jungtinės pajėgos“

 

Pirmiausia KINNARPS – tai kokybė. Net ir itin reiklūs užsakovai, su kuriais teko kartu dirbti, geru žodžiu atsiliepia apie KINNARPS kokybę. Architektui tokie atsiliepimai svarbūs, nes įrodo, kad pasirinkimas buvo teisingas.

Manau, visi lieka patenkinti, kurie pasirenka būtent šios kompanijos biuro baldus.

 KINNARPS baldų sistema yra puikiai apgalvota. Randu ir modernių, ir konservatyvesnių baldų sprendimų, kurie tinka įvairiausiems užsakovams ir įvairiausioms erdvėms. Baldai gerai blokuojasi, sudaro vieningą visumą, išlaiko santūrų stilių, pasižymi ilgaamžiškumu.

Puikios ir KINNARPS kėdės.

 

Architektas Kęstutis Pempė

„Vilniaus architektūros studija“

 

KINNARPS man pirmiausia siejasi su solidumu ir patikimumu. Žavi šių biuro baldų ilgaamžiškumas. Ir ne tik ta prasme, kad jie puikūs eksploatuoti. Tiesiog išbaigtas ir apgalvotas dizainas nepasiduoda laiko tėkmei, KINNARPS biuro baldai visuomet stilingi, o geriausios tradicijos gerai dera su modernumu.

Mums, architektams, itin lengva dirbti su KINNARPS kompanija. Baldų kolekcijų pasirinkimas yra didelis, tad galima jas pritaikyti įvairiausioms erdvėms ir įvairiausiems klientų poreikiams bei skoniams.

 

Architektas Marius Šaliamoras 

"Numas"

 

Visuomet ir visur vertinau kokybę, patikimumą ir tradiciją. Visa tai turi KINNARPS. Manau, kad tai ne tik šios kompanijos gaminamų biuro baldų esmė, bet ir šią kompaniją atstovaujančiųjų, joje dirbančių žmonių bendravimo su klientais pagrindas.

 

 

Architektai Laima Klimavičienė ir Gintaras Klimavičius

G.Klimavičiaus projektavimo firma "SUTI"

 

Mums KINNARPS - tai... tiesiog puikūs baldai iš patikimo tiekėjo!