Vertybės

Per 70 metų mes išaugome ir patobulėjome. Šiandiena KINNARPS - pirmoji pagal dydį biuro baldų gamintoja Europoje, kurios viena iš sėkmės paslapčių - kompanijos savitumas, paremtas giliomis švedų tradicijomis ir laiko diktuojamais reikalavimais. Mes skatiname kūrybingumą ir nepriklausomybę, sąžiningumą ir atsakomybę, puoselėjame kultūrą, jungiančią ne tik mūsų darbuotojus, bet ir klientus bei tiekėjus.


KINNARPS svarbiausia nuostata – kurti darnią visumą. Ši sąvoka reiškia, jog mums pirmiausia rūpi žmogus ir jo gyvenimo aplinka. Todėl savo gaminiams (produkcijai) keliame itin aukštus reikalavimus: biuro baldai privalo būti ergonomiški ir puikaus dizaino, o jų gamyba neturi žaloti gamtos.


KINNARPS produktai, teikiamos paslaugos bei aplinkos darbai, taip pat mūsų dėmesys, skiriamas darbo proceso ir sąlygų tyrimui, turi labai aiškų tikslą - privalo garantuoti, jog kiekvienas žmogus biure galėtų praleisti puikią dieną. KINNARPS nėra tik baldai. Tai - visuma. Mes kuriame bendrą biuro atmosferą ir nuotaiką, kuri skatintų darbo našumą ir tuo pat metu leistų darbuotojams jaustis laisvai bei patogiai. Šito siekdami, mes siūlome puikų produktų parinkimą ir garantuojame aukščiausios klasės aptarnavimą.


KINNARPS produktai privalo būti patrauklūs. Ir tai nepaklūsta laikui. Ši priežastis verčia mus stengtis dirbti žvelgiant toli į ateitį.


Verslas ištekliais turi naudotis rūpestingai ir nedaryti žalos natūraliai aplinkai. Jau nuo 1950 metų KINNARPS nusprendė, jog, norint apsaugoti produktus pervežant, gali būti naudojama ne vienkartinė, o daug kartų tarnaujanti pakuotė.


KINNARPS biuro baldai – tai grįžtamąjį ryšį turinti investicija, kuri pasireiškia personalo geros savijautos, geresnio darbo efektyvumo bei kokybiškesnio darbų atlikimo pavidalu. Jei verslo sėkmė priklauso nuo jo išsikeltų tikslų įgyvendinimo, tai biuras privalo išlikti malonia, patrauklia ir švaria vieta, kurioje dirbti norėtųsi daugybę metų.


KINNARPS visuomet gamino tik tokius produktus, kuriuos projektuojant ir konstruojant niekada neužmirštama kokybė. Baldai privalo būti ilgaamžiai ir nenuvilti kliento. Rūpindamiesi savo produktų vystymo ir dizaino darbais, mes pasiekėme, jog mūsų gaminiai būtų ne tik tvirti bei patikimi, bet ir praktiški. Nauji gaminiai yra išbandomi nuosavoje laboratorijoje, kuri atitinka aukščiausius Europos standartus. Taip pat esame vieni pirmųjų, įsigijusių ISO 9001 sertifikatą.


Biuras kaip niekas kitas gali sustiprinti ir Jūsų kompanijos įvaizdį. KINNARPS baldai – patikimas šio įvaizdžio garantas.