Biuro sprendimai

Dėmesys klientams

 

 

KINNARPS kompanijos vardas asocijuojasi su aukštos kokybės biuro baldais. Iš tiesų nesvarbu, kokios verslo šakos biurą kursime - KINNARPS kiekvienai organizacijai ar kompanijai visada suras tinkamiausią sprendimą. Mes puikiai žinome, jog tuomet, kai mūsų klientai nori apstatyti biurą, jiems rūpi ne tik baldai. Jie nori būti užtikrinti, kad visas projektas bus įgyvendintas sklandžiai, pagal planą ir numatytus terminus.

 

 

Tyrimas

 

Norint tinkamai apstatyti biurą ir įtikti jame dirbantiems žmonėms, pirmiausia būtina atlikti tyrimą. Kasdieniniame savo darbe mūsų baldų pardavėjai naudojasi tyrimų metodika, kurią KINNARPS ne kartą patvirtino praktikoje. Mes ilgai bendraujame su klientu, kartais apklausiame komandos narius, kad kartu galėtume kuo tiksliau nustatyti biurui keliamus reikalavimus. Mes įvertiname tai, kas reikalinga įmonei bei kiekvienam jos darbuotojui ir patariame, kaip organizuoti darbo vietą, kaip patogiausiai ir racionaliausiai išdėstyti baldus, kiek ir kokių darbo vietų reikėtų, kiek turėtų būti dokumentų spintų, biuro kėdžių ir pan. Taip pat patariame, kaip tinkamiausiai sutvarkyti darbo stalą, kad kiekvienas daiktas būtų padėtas patogiai, tačiau stalas netaptų daiktų saugykla.

 

 

Pasiūlymas


Pasinaudodami tyrimo metu surinkta medžiaga bei pasitelkę savo žinias ir patirtį, mes pateikiame biuro projekto planą. Jam parengti naudojame modernią projektavimo programą „Configura“, leidžiančią sukurti Jūsų biuro dviejų ir trijų išmatavimų brėžinius. Kartu su klientu aptariame planą ir, atsižvelgdami į jų pageidavimus, planą koreguojame. Savaime suprantama, jog mes klientui pateikiame visą informaciją apie gaminius bei kainoraštį, kad jis galėtų priimti galutinį sprendimą.